Zebra pracuje na rozvoji svých kompetencí díky grantu Erasmus+

08. června 2016

V roce 2015 se Zebře podařilo získat grant Erasmus+ na rozvoj kompetencí našich zaměstnanců. Díky grantu se naši zaměstnanci zúčastní několika školení v zahraničí. Po návratu se pak všichni podělí o nově získané znalosti a dovednosti se svými kolegy. Školení tak budou přínosem nejen pro všechny naše lektory, ale zejména pro naše studenty, pro které toto vše děláme. 

Největší část grantu jde na rozvoj lektorských dovedností našich lektorů a také na seznámení se s novými formami výuky a s technologiemi, které lze pro obohacení výuky využít. Výuku se tak snažíme zpestřit, učinit ji co nejvíce zajímavou, moderní a zábavnou. Díky těmto školením se také ujišťujeme, že naše metodologie a forma výuky je nejen naprosto srovnatelná s kvalitní evropskou jazykovou výukou, ale v některých aspektech jsme dokonce  oproti evropskému průměru napřed.

Prvním hmatatelným výsledkem naší snahy o využití moderních technologií ve výuce je vytvoření specializovaného oddělení, které se zaměřuje na výuku přes Skype. Podívejte se, co nového jsme pro Vás připravili: www.jazykovkanadalku.cz

Druhou významnou oblastí školení z grantu je internacionalizace naší jazykové školy. Zebra by nadále ráda pracovala na mezinárodní úrovni a spolupracovala na projektech se zahraničními partnery, takže se naši pracovníci připravují i na tuto  výzvu. Věříme, že v dohledné době pro Vás přineseme novinky i z této oblasti.

Kdyby Vás zajímalo, kteří konkrétní školení naši pracovníci absolvovali, podívejte se do  sekce Erasmus+.